پشتیبانی شبکه‌های اجتماعی: ۹۸۹۱۰۳۴۰۶۵۵۴

چسب وکیوم ممبران عاج بسپار ( PUA 54/40)

Membrane vacuum glue Ajbaspar
5/5

چسب وکیوم ممبران عاج بسپارکدAJ339/5، از چسب های پلی‌یورتان پایه آب است که درصنایع چوب و دکوراسیون داخلی مورداستفاده قرار می‌گیرد.

شکل ظاهری
مایع سفید رنگ
ویسکوزیته در دمای 20درجه سانتی‌گراد
2000-4000cP
pH در 20 درجه سانتی‌گراد
7-8
محتوای جامد
52±1
دمای فعالسازی
60-55 درجه سانتی گراد
زمان کاربردی بعد از پاشش
100 ساعت

به علت نوسانات بازار، گرفتن قیمت از واحد فروش ‌الزامی است.

فروش بصورت حضوری

ارسال به سراسر کشور

دارای خدمات پس از فروش

تیم تخصصی‌عاج بسپار، قادر به رفع نیاز تمامی مصرف‌کنندگان در مناطق مختلف جغرافیایی وتولیدکدهای متعدد چسب وکیوم ممبران است. تیم فنی و فناوری به همراه نمایندگان فروش آماده‌ی ارائه‌ی مشاوره و پشتیبانی‌ درزمینه چسب وکیوم ممبران هستند.

مقاوت حرارتی بالا

با نگهداری و مصرف چسب وکیوم ممبران عاج بسپاردرشرایط استاندارد، این چسب قدرت چسبندگی و پایداری خود را در بالاترین دمای ممکن حفظ می‌کند.

قدرت چسبندگی بالا

چسبندگی چسب عاج بسپار درشرایط آب و هوایی ایران به مدت 24 ماه مطلوب باقی می‌ماند و از کیفیت آن کاسته نمی‌شود.

میزان مصرف بهینه

به دلیل درصد جامد بالای چسب عاج بسپار، درصورت استفاده‌ی استاندارد شاهد میزان مصرف به شدت پایین این چسب خواهیم بود.

خدمات پس ازفروش

دانش تخصصی و فنی تیم عاج بسپار موجب خیالی آسوده ورفع تمامی سوالات و مشکلات مصرف‌کنندگان محترم شده است.

دسترسی آسان و همیشگی

تولید چسب وکیوم ممبران عاج بسپاردر داخل کشور، موجب شده این محصول در تمامی ماه‌های سال به آسانی قابل دسترس باشد.

گارانتی معتبر

چسب وکیوم ممبران عاج بسپار با همکاری بیمه پاسارگاد اقدام به ضمانت کیفیت محصولات خود کرده است.

توضیحات تکمیلی

در تولید لوازم چوبی مدرن، سطوح چوبی با روکش‌هایی از جنس‌های مختلف تزئین می‌شوند. محصولات روکش شده کاربردهای مختلفی دارند که می‍توان به کابینت‌های آشپزخانه، میزهای اداری و خانگی، پنل‌های نمایشگاه‌ها و فروشگاه‌ها اشاره کرد. جهت تولید پنل‌های روکش شده دکوراتیو با کاربردهای مختلف چس‍ب‌هایی باکیفیت بالا مورد نیاز است. در دهه‌های گذشته از چسب‌های اوره‌فرمالدهید برای روکش کردن قطعات چوبی استفاده می‌شد که خطرات جدی برای سلامت و محیط زیست به همراه داشت. برند عاج بسپاربا معرفی چسب‌های پلی‌یورتان پایه آب کیفیت لازم را در عین استفاده آسان ارائه داده و چسب کد AJ339/5 را جهت استفاده مصرف‌کنندگان محترم این صنعت ارائه داده است.

شرایط نگهداری :

گالن محصول به دور از تابش مستقیم نور خورشید و در دمای 15 الی 30 درجه سانتی‌گراد نگهداری گردد.

قطعه چسب خورده پس از اتمام عملیات وکیوم نباید به صورت ممتد در شرایط بحرانی سرما و گرما ( بالاتر از 65 درجه و پایین‌تر از 10-درجه ) قرار گیرد.

روش مصرف چسب وکیوم ممبران:

سوالات متداول

با مطالعه‌‌ی سوالات متدوال مصرف‌کنندگان ابهامات احتمالی خود را مرتفع کنید.

چسب های پلی‌یورتان را می توان در محیط خشک و خنک (دمای 15-35 درجه سانتیگراد) به مدت 6 ماه و دربسته بندی اصلی چسب به خوبی نگهداری کرد. ممکن است هنگام حمل و نقل چسب برای مدت کوتاهی درمعرض سرما و یا حرارت قرار گیرد ولی بهتر است از آن در دمای زیر10℃ و بالای 45℃ محافظت شود.

بهتر است قبل از قرار دادن قطعه در دستگاه از سالم بودن المنت های حرارتی دستگاه های وکیوم ممبران، کیفیت روکش های PVC و خشک شدن کامل چسب پاشش شده اطمینان کافی حاصل شود. در برخی مواقع به دلیل اختلاف دمای PLC دستگاه‌های وکیوم ممبران با دمای سطح قطعات MDF ممکن است که چسب به دمای فعال سازی خود نرسد و از این جهت درلبه‌های کار، روکش‌های PVC به خوبی به قطعات چوبی نچسبند. از دیگر عوامل جدا شدن لبه، می توان به اسپری نکردن مقدار کافی چسب در این قسمت ها اشاره کرد.

فقط با خراشاندن اسکرچ روی آویز محصول و با استفاده از کد شش رقمی آن، می‌توان گارانتی مرتبط با چسب وکیوم ممبران را تا زمان انقضا محصول فعال کرد.

علت اصلی تبله وجود مولکول‌های آب روی سطح MDF می باشد، بدین جهت بایستی قبل ازاسپری کردن چسب حتما چندین مرتبه گالن را تکان داد تا محلول همگن حاصل و چسب کاملا یکدست شود چون چسب‌های وکیوم ممبران مواد آلی پراکنده شده در محیط آبی می باشند.
نازل پیستوله مورد استفاده بایستی 2/1 تا 8/1 میلی‌‌متر باشد تا اسپری یکدست و یکنواختی صورت گیرد. لبه‌های کار و نواحی ابزار خورده باید طی دو مرحله اسپری شوند تا جایی که چسب سفید شود ( توجه کنید این ضخامت نباید بیش ازاندازه شود). زمان انتظار جهت خشک شدن چسب در مناطق مختلف متفاوت است ولی بایستی به گونه‌ای باشد که با لمس کردن سطح MDF چسب خورده هیچگونه رطوبتی حس نشود.