پشتیبانی شبکه‌های اجتماعی: 09103406554

آژند بسپار در یک نگاه

شرکت آژند بسپار آرمان نوین

شرکت آژند بسپار آرمان نوین ازسال 1394 با هدف فعالیت درحوزه محصولات شیمیایی پلیمری تاسیس گردید. این مجموعه همواره درتلاش بوده که با اتکاء به دانش روز و تجریبات گذشته و بهره‌گیری ازنیروی انسانی متخصص ضمن ورود به صنعت شیمی پلیمر، با تولید و تجاری‌سازی محصولات دانش بنیان درتوسعه کشوروکاهش وابستگی صنایع داخلی به محصولات وارداتی گامی‌هرچند کوچک بردارد. در طول دوره فعالیت خوداین شرکت موفق گردیده است درراستای رفع نیاز صنایع داخلی به محصولات چسب و پوشش پلی یورتانی پایه آب که بصورت وارداتی تامین میگردیده حرکت نماید و در این مسیر محصول چسب وکیوم ممبران برپایه آب با قابلیت کاربرد وسیع در صنایع چوب و دکوراسیون داخلی را تولید و با کیفیت مطلوب به بازار عرضه نماید. تحقیقات و توسعه محصول و تنوع بخشی به سبد محصولات و ارتقاء کیفی آن همواره سرلوحه فعالیت این شرکت بوده و این مهم با دستیابی به فرمولاسیون و روش سنتز ترکیبات اولیه و اصلی تولید پلیمرهای نوین پلی یورتان پایه آب بدست آمده است، همچنین با ارتباط تنگاتنگ با فعالین حوزه های مختلف صنعتی توانسته نیاز آنها به محصولات چسب و پوشش جهت مصارفی همچون صنایع تولید محصولات ورزشی، صنایع تولید تجهیزات خطوط انتقال برق و مخابرات، صنایع کارتن و مقوا و کاغذ، صنایع تولید کفش، صنایع تولید چرم مصنوعی و …. را نیزدردستور کار خود قراردهد ومرتفع نماید. این شرکت آماده ارائه خدمات پشتیبانی و مشاور مصرف‌کنندگان در امر خرید، کاربرد، روش استفاده و اصلاح فرمولاسیون محصولات شیمیایی در زمینه ترکیبات پلی یورتان پایه آب می‌باشد.

آژند بسپار، یک تیم دانش بنیان

شرکت آژند بسپار آرمان نوین درحوزه محصولات شیمیایی پلیمری به صورت مستمر و پویا فعالیت داشته و ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که بصورت نظام مند، درجهت توسعه، تعالی و بروز رسانی علم و فناوری ایفای نقش نماید و با اتکاء به دانش و تجربه نیروی انسانی خود درراستای تحقق اهدافی چون توسعه، صنعتی سازی و فناوری‌های نوین شیمی پلیمر گام بردارد. شرکت آژند بسپار همواره در تکاپوی تولید دانش و فناوری در صنعت شیمی گام برداشته و به راه خود تا بی نیاز کردن کشور به محصولات وارداتی ادامه می‌دهد.

پخش ویدیو

ماموریت :

 شرکت آژند بسپار آرمان نوین تولید کننده انواع پلی‌یورتان‌های پایه آب، توانسته است تا به امروز از خارج شدن ارز از کشور جلوگیری کند و با تکیه بر پشتکار و تلاش جوانان ایران موفق به تولید محصولاتی همگام با استانداردهای کمی و کیفی اروپایی گردد. متخصصان آزمایشگاه آژند بسپار با تلاش بی وقفه در بومی سازی و تولید علم در این صنعت بر این باوراند که ما میتوانیم!

چشم‌انداز :

 برآنیم که با تولید محصولات با کیفیت و دانش محور در راستای بی نیازکردن کشور به کلیه ی محصولات پلی یورتان پایه آب گام برداریم. ایجاد رفاه حداکثری، تولید محصولات بهینه، پیشرفت فردی و اجتماعی، حفظ کرامت انسانی و ایفای تعهدات اخلاقی به جامعه از جمله چشم‌اندازهای این شرکت هستند. ما، تیم آژند بسپار آرمان نوین، در راستای نگهداری و اعتلا این فرهنگ، بی وقفه در تکاپو هستیم.

ارزش‌ها:

ارزش‌های شرکت آژند بسپار،گواه بر باورهای مدیریت و پرسنل سازمان و منشأ استراتژی‌های شرکت است.

برند ها

شرکت آژند بسپار آرمان نوین تا کنون با سه برند آبان، اشنل و عاج بسپار در صنعت دکوراسیون داخلی درحال فعالیت  بوده است

گواهینامه ها

شرکت آژند بسپار آرمان نوین باارائه محصولات با کیفیت مورد پسند مصرف‌کنندگان موفق به دریافت استاندارد کنترل کیفیت ISO 9001-2015  و ISO 10002-2018 و همچنین دریافت گواهینامه CE اروپا گردیده است.