پشتیبانی شبکه‌های اجتماعی: 09103406554

چسب وکیوم ممبران عاج بسپار

چسب های وکیوم ممبران ، چسب های پایه آبی هستند که با تبخیر فاز مایع تشکیل فیلم بیرنگ می دهند که در نهایت این فیلم تشکیل شده با استفاده از حرارت در دمای تعیین شده فعال شده و روکش های ترموپلاستیک (PVC، ABS ، هایگلاس) را تحت فشار به سطوح چوبی (عمدتا از نوع MDF) می چسباند. چسب های وکیوم ممبران از پلی یورتان های پخش شده در آب ساخته شده اند. پلی یورتان ها نیز توسط پلی ال ها و دی ایزوسیانات ها سنتز می شوند. امولسیون های پلی یورتان همراه با افزودنی هایی طی فرایندهای فیزیکی و شیمیایی به چسب های وکیوم ممبران تبدیل می شوند. ظهور این چسب ها تاثیر به سزایی در صنعت دکوراسیون داخلی داشته است. تخته های روکش شده عمدتاً در قسمت های حمام و آشپزخانه و همچنین در مبلمان اتاق نشیمن و اتاق خواب مورد استفاده قرار می گیرند.

چسب های وکیوم ممبران از نوع چسب های واکنشی هستند و تجربه میدانی نشان داده است که وقتی از محصولات واکنشی استفاده می شود، می توان به ویژگی های خاصی از جمله بهبود چسبندگی به فیلم، بهبود چسبندگی به بستر، ایجاد سطوح با مقاومت حرارتی بالاتر، افزایش سطح مقاومت در برابر آب و بخار دست یافت.

شرکت آژند بسپار آرمان نوین با تجاری‌سازی محصولات دانش بنیان، اقدام به تولید چسب وکیوم ممبران با برند تجاری عاج بسپار در 4 گرید مختلف نموده است تا بتواند طیف وسیعی از نیاز مشتریان را پوشش دهد.

چسب وکیوم ممبران آج بسپار کد 300

چسب وکیوم ممبران عاج بسپار کد 300

چسب وکیوم ممبران آج بسپار کد 321

چسب وکیوم ممبران عاج بسپار کد 321

چسب وکیوم ممبران آج بسپار کد 339

چسب وکیوم ممبران عاج بسپار کد 339

چسب وکیوم ممبران آج بسپار کد 357

چسب وکیوم ممبران عاج بسپار کد 357

رضایت مشتریان

چسب وکیوم ممبران با کیفیت بالا، انتخابی ایده‌آل برای پروژه‌های چوبی و دکوراسیون داخلی است. این محصول با قدرت چسبندگی عالی و ماندگاری طولانی، بهترین گزینه برای پوشش‌دهی وکیوم انواع سطوح می‌باشد. مشتریان ما از سهولت استفاده و نتایج حرفه‌ای این چسب رضایت کامل دارند. در ادامه ویدیوهای رضایت مشتریان را مشاهده کنید تا از تجربه مثبت آنان در استفاده از این محصول مطمئن شوید.